Don't Miss
Home » Wiadomości » Nowe przystanki w gminie Szczurowa

Nowe przystanki w gminie Szczurowa

Dzięki zleceniu prac przez Gminę Szczurowa od kilku tygodni podróżni wjeżdżający na teren naszej gminy oraz mieszańcy Woli Przemykowskiej – Średniej, Uścia Solnego, Rylowej i Górki mogą korzystać z bardzo ładnych przystanków autobusowych.

Projekt przystanków powstał przy współpracy z Gminą Niepołomice, a konkretnie poprzedniego burmistrza pana Stanisława Kracika i obecnego pana Romana Ptaka.
Nowe przystanki przyczyniają się również do poprawy estetyki sołectw.
Nowe przystanki posadowione zostały na fundamentach betonowych o konstrukcji drewnianej z dachem krytym blachą płaską powlekaną. Zlokalizowane zostały w miejscach poprzednich wiat przystankowych tak, aby nie kolidowały z bezpieczeństwem ruchu drogowego.
Dzięki wykonaniu przystanków przez pracowników zakładu komunalnego koszty ich wykonania zostały zredukowane do kwoty nieco ponad 20 tys. złotych, a trwałość w porównaniu z oferowanymi na rynku (przystanki o podobnej wartości) jest nieporównywalnie dłuższa.
ug

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast