Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Nowe radiowozy zasiliły tabor samochodowy brzeskiej jednostki

Nowe radiowozy zasiliły tabor samochodowy brzeskiej jednostki

img_6517_800x533Komenda Powiatowa Policji w Brzesku wzbogaciła się o nowe pojazdy. Są to dwa nowoczesne radiowozy oznakowane marki Kia Cee’d. Wszystko za sprawą lokalnych samorządów, które współfinansowały ich zakup. W brzeskiej jednostce w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku insp. Romana Gurgula i lokalnych samorządowców odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu.

Brzescy policjanci otrzymali dzisiaj kluczyki do nowoczesnych i bogato wyposażonych radiowozów. Fundusze na zakup pojazdów pochodziły ze środków Policji i lokalnych samorządów. Samochód współfinansowany przez Gminę Dębno wykorzystywany będzie przez dzielnicowych z tej gminy. Drugi z radiowozów dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Brzesku trafi do Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Brzesku.

Policjanci już cieszą się z nowego nabytku. Z pewnością odmłodzi to tabor samochodowy, jakim dysponuje brzeska jednostka.
Szef brzeskich policjantów insp. Roman Gurgul podziękował samorządowcom za ogromne wsparcie brzeskiej jednostki.

KPP Brzesko

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast