Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Nowe tablice ogłoszeń w sołectwach gminy Borzęcin

Nowe tablice ogłoszeń w sołectwach gminy Borzęcin

Nowe tablice ogłoszeń zainstalował Urząd Gminy w Borzęcinie w sołectwach Bielcza, Borzęcin Górny, Jagniówka, Przyborów i Waryś. Solidnie wykonane konstrukcje, nie tylko wpłyną na poprawę dotychczasowego wizerunku tego typu obiektów, ale również na ich żywotność i funkcjonalność. Warto zauważyć, że tablice są zamykane, co zapewne pozwoli na właściwą terminowo dostępność dla mieszkańców gminnych i sołeckich informacji.

Do tej pory ważne dla mieszkańców informacje, nie wisiały długo na tablicach ogłoszeniowych – mówi sołtys Borzęcina Górnego Maria Pilarska. – Tablice były otwarte co powodowało że zainteresowani naklejali tam różne reklamy począwszy od promocji sklepów z tanią odzieżą, poprzez oferty kredytowe, po zaproszenia do uczestnictwa w różnych, organizowanych tu i ówdzie przedsięwzięciach. To powodowało, że informacje samorządowe były szybko zaklejane.

Jak podkreślają sołtysi teraz to się zdecydowanie zmieni. Szefowie samorządów wiejskich będą mieli do dyspozycji tablice zamykane, a te dotychczas funkcjonujące będą dostępne dla wszystkich pozostałych zainteresowanych. Wójt gminy Borzęcin Janusz Kwaśniak zapowiada, że niebawem kolejne tablice ogłoszeniowe trafią do zainteresowanych sołectw.

ug

Podobne artykuły
“%RELATEDPOSTS%”

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast