Don't Miss
Home » Wiadomości » .Nowoczesna – Krzysztof Nowak liderem listy

.Nowoczesna – Krzysztof Nowak liderem listy

11951750_1113774458651719_3398572676700119951_nCodziennie spotykam się z Wami. Rozmawiamy o naszych dzieciach, podopiecznych i kierunkach ich kształcenia. Mówimy też o innych problemach. Jest wiele rzeczy, które trzeba zmienić by wszystkim nam żyło się lepiej. W naszym regionie. W mojej Ojczyźnie.

Kiedy wstaje mam tysiąc rzeczy do zrobienia dla Was, dla sąsiadów. Dla mieszkańców mniejszych miast i miejscowości. Jestem gotowy, aby reprezentować nasz region w Sejmie. Proszę o Wasz głos w zbliżających się wyborach.

Zasługujemy na więcej .Państwo musi działać

Krzysztof Nowak

Nowoczesna Ryszarda Petru, Kandydat do Sejmu RP

KRZYSZTOF NOWAK ma 41 lat. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie, autorem wielu audytów i raportów z dziedziny ekonomii oświaty. Od lat doradza samorządom w obszarze ekonomii oświaty. W latach 1998-2005 był odpowiedzialny za finanse oświaty w Urzędzie Miasta Tarnowa, współtworzył tarnowską koncepcję bonu oświatowego. W 2006 roku pełnił funkcję Prezesa Małopolskiego Rynku Hurtowego S.A. w Tarnowie, konstruując i wdrażając projekt naprawy i restrukturyzacji spółki. W latach 2006-2009 był Sekretarzem Powiatu Bocheńskiego i dyrektorem Wydziału Edukacji i Sportu w Starostwie. W latach 2006-2010 radny Tarnowa. Od 2013 roku Dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół w Wojniczu. Pomysłodawca własnych projektów edukacyjnych w postaci niepublicznych placówek: Tarnowskiej Bursy Szkolnej i Regionalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Pogórskiej Woli. Żonaty, ma syna Oskara.

Materiał finansowany przez KW Nowoczesna Ryszarda Petru

 

One comment

  1. ciekawe czyje interesy bronicie reklamując partie powstała na korzeniach PO.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast