Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Nowy policjant w szeregach brzeskiej jednostki

Nowy policjant w szeregach brzeskiej jednostki

W Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku od niedawna służy nowy policjant. Sądząc po uśmiechach na twarzach dzieci i młodzieży będzie to najbardziej milusiński funkcjonariusz w naszej jednostce. Nie sposób się z takim “zwierzakiem” nie zaprzyjaźnić.

Gryf, bo taki był zamysł projektu, będzie teraz maskotką brzeskiej jednostki. Przyjaciel dzieci będzie teraz często gościł w przedszkolach i szkołach na terenie naszego powiatu, ucząc dzieci bezpiecznego zachowania. Policyjny gryf nie próżnuje. Dopiero co zagościł w budynku komendy, a już ochoczo zabrał się do pracy. Odwiedził małych pacjentów przebywających na Oddziale Dziecięcym w brzeskim szpitalu. Nieprzypadkowo zawitał do dzieci wczoraj. Pomagał św. Mikołajowi w obdarowywaniu dzieci. Od wszystkich policjantów komendy, Komisariatu Policji w Czchowie oraz Posterunku Policji w Szczurowej wręczył najmłodszym prezenty. Z przyjemnością oglądało się roześmiane twarze dzieci, które po raz pierwszy widziały naszą maskotkę. Od razu nasuwa się myśl, że uśmiech dziecka jest bezcenny i tak niewiele trzeba, aby go wywołać na twarzach naszych pociech.

Niestety nasz gryf nie ma jeszcze imienia. Już niedługo! Mamy nadzieję, że pomogą nam w tym uczniowie brzeskich szkół. Komenda Powiatowa Policji w Brzesku organizuje konkurs na imię dla naszej maskotki. Wezmą w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Szczegóły konkursu będą przesłane do szkół w najbliższym czasie. Zachęcamy wszystkich do
udziału.

KPP Brzesko

Podobne artykuły

“%RELATEDPOSTS%”

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast