Don't Miss
Home » Wiadomości » Nowy radiowóz trafił do brzeskiej jednostki

Nowy radiowóz trafił do brzeskiej jednostki

img_3661Brzeska policja wzbogaciła się o nowy, nieoznakowany radiowóz. To dzięki wsparciu lokalnego samorządu, który wyasygnował kwotę 15 tysięcy złotych do funkcjonariuszy trafiła nowa Skoda Fabia.

Radiowóz w całości kosztował ponad 37 tysięcy złotych. W zakupie policyjnego pojazdu partycypowało Starostwo Powiatowe w Brzesku. Pozostała część kwoty została przekazana z budżetu Policji. Policjanci cieszą się ze świątecznego prezentu. Samochód będzie służył funkcjonariuszom do wykonywania codziennych czynności służbowych.

Dziś przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Brzesku odbyło się uroczyste przekazanie pojazdu. Uczestniczył w nim Starosta Brzeski Andrzej Potępa, Wicestarosta Powiatu Brzeskiego Ryszard Ożóg oraz Przewodniczący Rady Powiatu Brzeskiego Kazimierz Brzyk. Sam Komendant Powiatowy Policji w Brzesku insp. Roman Gurgul podkreślił, jak cenne jest wsparcie władz samorządowych, na które od wielu lat brzeska Policja może liczyć.

KPP Brzesko

One comment

  1. Skoda Fabia od dzisiaj najczęściej widywanym samochodem pod McDonald’s i Frazes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast