Don't Miss
Home » Wiadomości » O krok od pożaru magazynów

O krok od pożaru magazynów

Mało brakowało a magazyny jednej z firm na terenie Dębna warte ponad kilkaset tysięcy złotych doszczętnie by spłonęły. Kłęby dymu i płomienie zauważyli w nocy policjanci brzeskiej drogówki. To dzięki ich reakcji nie doszło do rozprzestrzenienia się pożaru na inne budynki.

Dzisiejszej nocy, kilka minut po północy policjanci Wydziału Ruchu Drogowego pełniąc służbę w miejscowości Dębno zauważyli w oddali kłęby dymu i płomienie. Kiedy dojechali na miejsce okazało się, że do pożaru doszło na terenie jednej z firm w miejscowości Dębno. Sami nie tracąc cennego czasu przeskoczyli przez betonowe ogrodzenie i sprawdzili czy w pobliżu nie przebywają jakiekolwiek osoby. Zauważyli też, że ogień zajął całą przyczepę kempingową stojącą bezpośrednio przy magazynie i zaczął się szybko rozprzestrzeniać. Funkcjonariusze o sytuacji natychmiast powiadomili dyżurnego brzeskiej jednostki i Straż Pożarną oraz zabezpieczyli teren podczas akcji gaśniczej strażaków.

Dzięki sprawnym i szybkim działaniom funkcjonariuszy ogień został w porę stłumiony i nie rozprzestrzenił się na inne budynku, tym samym nie powodując ogromnych szkód w mieniu.

KPP Brzesko

Fot. OSP KSRG Dębno

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast