Don't Miss
Home » Wiadomości » Obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku będzie pełnił podinsp. Bogusław Chmielarz

Obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku będzie pełnił podinsp. Bogusław Chmielarz

W Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Brzesku insp. Mirosław Moryl powitał swojego nowego zastępcę podinsp. Bogusława Chmielarza.

15 stycznia w brzeskiej jednostce odbyła się uroczystość wprowadzenia I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Obowiązki na tym stanowisku zgodnie z rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie od dziś pełni podinsp. Bogusław Chmielarz. W uroczystym powitaniu nowego zastępcy udział wzięła kadra kierownicza oraz pracownicy cywilni brzeskiej komendy. W ceremonii udział wzięli także Komendant Miejski Policji w Tarnowie mł.insp. Mariusz Dymura i Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej nadkom. Mirosław Strach, którzy złożyli gratulacje podinsp. Bogusławowi Chmielarzowi.

Podinsp. Bogusław Chmielarz będzie nadzorował i koordynował pracę pionu kryminalnego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu zawodowych sukcesów!

KPP Brzesko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast