Home » Sport » Okocimski nadal niepokonany / zdjęcia

Okocimski nadal niepokonany / zdjęcia

DSC_5342Remisem 1-1 zakończyło się spotkanie 3. kolejki I ligi pomiędzy Okocimskim KS a GKS Katowice. W rozgrywanym na stadionie krakowskiego Hutnika meczu pierwsi bramkę strzelili goście za sprawą Michała Zielińskiego w 14 minucie. W drugiej połowie lepiej zagrali brzeszczanie, którzy do ambitnie dążyli do wyrównania. Ich starania zostały zrealizowane dopiero w 94 minucie, kiedy na strzał z 16 metrów zdecydował się Piotr Darmochwał.

Okocimski po trzech kolejkach ma 5 punktów.

Okocimski KS Brzesko 0-1 GKS Katowice
Bramki: Darmochwał 90+4’ – Zieliński 14

Okocimski KS: 33. Koziol – 4. Wawryka, 23. Jacek, 21.Ryś, 16. Niechcial – 13. Sani Abubakar (66′ 22. Wieczorek), 20. Brud, 7. Cebula (57′ 91. Nawrot), 8. Darmochwal, 10. Buras (40′ 99. Termanowski) – 11. Wojcieszyński.
GKS: 1. Budzilek – 4. Czerwiński, 27. Kamiński, 29. Jurkowski, 18. Chwalibogowski – 10. Wróbel (69′ 5. Cholerzyński), 17. Figiel, 20. Duda, 81. Pitry, 15. Gancarczyk (56′ 31. Wolkowicz) – 25. Zieliński (33′ 22. Kowalczyk)

żólte kartki: Brud, Jacek, Niechcial – Czerwiński, Jurkowski.
sędziowali: Zalęski – Winkler, Sadowski, Jabłoński.