Don't Miss
Home » Wiadomości » Okradał swojego pracodawcę

Okradał swojego pracodawcę

Brzescy policjanci zatrzymali 31-letniego pracownika jednej z firm budowlanych mieszczącej się na terenie powiatu brzeskiego.  Mężczyzna bez skrupułów okradał swojego szefa wynosząc z miejsca pracy elektronarzędzia. Nieuczciwy pracownik usłyszał zarzuty kradzieży.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego brzeskiej jednostki wyjaśnili okoliczności kradzieży elektronarzędzi w jednej z firm budowlanych na terenie powiatu brzeskiego. Zebrane przez funkcjonariuszy informacje doprowadziły ich do zatrudnionego w tej firmie pracownika. Mężczyzna przez ostatnie trzy miesiące kończąc pracę wykradał z samochodu służbowego różnego rodzaju elektronarzędzia. Ich wartość pokrzywdzony oszacował na kwotę około 5 tysięcy złotych. Skradziony towar trafiał do lombardu. Policjanci odzyskali część elektronarzędzi, które trafiły już w ręce prawowitego właściciela. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Brzesko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast