Nie przegap
    Nie ma obsługi panelu bocznego...
    Nie ma obsługi panelu bocznego...
    Nie ma obsługi panelu bocznego...
Strona główna » Sport » OKS – ważne informacje przed sezonem

OKS – ważne informacje przed sezonem

Poznaliśmy terminarz domowych spotkań Okocimskiego KS Brzesko w I lidze, w sezonie 2012/2013.

Decyzją Zarządu mecze z udziałem „Piwoszy” rozgrywane będą w soboty. Po raz pierwszy drużynę beniaminka I ligi kibice będą mieli okazję zobaczyć 18 sierpnia, w pojedynku z Kolejarzem Stróże. Przypominamy, że z Cracovią (22 sierpnia, godz. 17) brzeszczanie zagrają na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków, pełniąc role gospodarza. Pozostałe potyczki odbędą się już w Brzesku.

Szczegółowy rozkład pojedynków OKS-u, rozgrywanych w rundzie jesiennej w sezonie 2012/2013 na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 przedstawiamy poniżej.

 [TABLE=6]

Ceny biletów na mecze OKS w sezonie 2012/2013

Ceny biletów na mecze Okocimskiego KS Brzesko w I lidze pozostają takie same jak w poprzednim sezonie, z jedną małą zmianą – wejściówki na trybuny kryte będą kosztowały 20 zł, a nie jak to było do tej pory – 15 zł. Bilety ulgowe przysługiwać będą uczniom, studentom, emerytom i rencistom. Wstęp wolny na stadion będą miały dzieci do lat 7, pod opieką rodziców.

okocimski.com

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast