Nie przegap
Strona główna » Sport » OSP Wola Dębińska najlepsza!

OSP Wola Dębińska najlepsza!

Zwycięstwem druhów OSP Wola Dębińska zakończył się Turniej Piłki Nożnej OSP  o Puchar Wójta Gminy Dębno – Wiesława Kozłowskiego. W rozegranym na początku maja turnieju na obiekcie LKS „Jastrząb” Łoniowa, na drugim miejscu uplasowali się piłkarze-strażacy z OSP Niedźwiedza. Natomiast na najniższym stopniu podium stanęli strażacy z Jastwi.

Drużyny reprezentujące poszczególne jednostki OSP składały się tylko i wyłącznie z czynnych strażaków.

Mecze rozgrywane były na ¼ boiska, a drużyny liczyły po 6 zawodników. Ilość przeprowadzanych zmian w trakcie gry była nieograniczona. W meczu o trzecie miejsce strażacy z Jastwi pokonali 3:0 kolegów z Jaworska. Natomiast w wielkim finale, o końcowym triumfie, zadecydowała jedna bramka tj. z OSP Wola Dębińska, którzy pokonali zawodników OSP Niedźwiedza.

 – Gratuluję zwycięzcom, ale dziękuję wszystkim strażakom za udział w Turnieju i wspólne stworzenie bardzo dobrego sportowego spotkania. Rywalizacja była zacięta, ale też toczona w duchu fair play – podkreśla wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

 Organizatorem piłkarskich zmagań byli: OSP Niedźwiedza wraz z Urzędem Gminy Dębno. 

Galeria zdjęć <<<

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast