Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Ostatnie dni naborów “Na Śliwkowym Szlaku”

Ostatnie dni naborów “Na Śliwkowym Szlaku”

Tylko do 15 lutego mieszkańcy gmin: Czchów, Gnojnik, Gródek nad Dunajcem, Iwkowa, Korzenna, Lipnica Murowana, Łososina Dolna na terenie których działa Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” mogą składać wnioski o przyznanie pomocy na operacje z zakresu: zachowanie dziedzictwa lokalnego, a także budowa i przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej lub kulturalnej.

W przypadku naboru wniosków na remont, odnowienie, zagospodarowanie obiektów dziedzictwa kulturowego, jako wkład w zachowanie tradycji przewidziano, że w wyniku wsparcia otrzymanego w ramach realizacji strategii 10 zabytków poddanych zostanie pracom konserwatorskim lub restauratorskim.

Z kolei w przypadku wniosków na rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej lokalnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej w tym z wykorzystaniem zasobów lokalnych założono, że w wyniku wsparcia otrzymanego w ramach realizacji strategii zostaną zrealizowane 4 inwestycje – nowe lub zmodernizowane obiekty infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej.

Wnioski należy składać bezpośrednio (osobiście albo przez pełnomocnika albo przez osobę upoważnioną) w biurze Lokalnej Grupy DziałaniaStowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” miejscowość: 32-861 Iwkowa 759 (Iwkowa – Stadion IVA IWKOWA) od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00).

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Stowarzyszenia “Na Śliwkowym Szlaku”

IB / Na Śliwkowym Szlaku

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast