Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Paczka od Świętego Mikołaja dla ŚDS

Paczka od Świętego Mikołaja dla ŚDS

bieg-mikoajkowyOrganizatorzy Biegu Mikołajkowego w Brzesku, który odbędzie się już 4 grudnia otrzymali kolejną prośbę o pomoc. Biegających Mikołajów będzie aż 310, także może więc jakaś paczka otrzyma adres: Środowiskowy Dom Samopomocy?

Opis na paczce: „Dom Samopomocy” Art. spożywcze- konserwy, makaron, ryż , kasza, olej, mąka, mleko, owoce, słodycze, itp. Kosmetyki (damskie i męskie) – dezodoranty, szampony do włosów, krem, mydło itp. Ubrania (damskie i męskie rozmiar od L- XXL ) – kurtki, płaszcze, swetry, spodnie .

Do Środowiskowego Domu Samopomocy uczęszczają osoby dorosłe (18-67 lat), niepełnosprawne, chore psychicznie często samotne. Naszym podopiecznym zapewniamy m.in. wsparcie psychologiczne, terapię zajęciową, rehabilitację ruchową, zawodową i społeczną, organizujemy wycieczki, zawody, przeglądy twórczości teatralnej. Stałą opieką obejmujemy 65 osób z terenu Powiatu Brzeskiego z czego ok. 25 osób to osoby w bardzo trudnej sytuacji – dla których bywa że jedynym ciepłym posiłkiem jest zupa przygotowana w naszej placówce.

 Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Kościuszki 33, 32-800 Brzesko http://sds.brzesko.pl/

 P.S. A może trafi się jakiś Mikołaj który, co prawda nie jest biegający, ale jak najbardziej zawodowo czynny i chętny taką paczkę zorganizować?

brzesko.info.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast