Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Paczka od Świętego Mikołaja dla ŚDS

Paczka od Świętego Mikołaja dla ŚDS

bieg-mikoajkowyOrganizatorzy Biegu Mikołajkowego w Brzesku, który odbędzie się już 4 grudnia otrzymali kolejną prośbę o pomoc. Biegających Mikołajów będzie aż 310, także może więc jakaś paczka otrzyma adres: Środowiskowy Dom Samopomocy?

Opis na paczce: „Dom Samopomocy” Art. spożywcze- konserwy, makaron, ryż , kasza, olej, mąka, mleko, owoce, słodycze, itp. Kosmetyki (damskie i męskie) – dezodoranty, szampony do włosów, krem, mydło itp. Ubrania (damskie i męskie rozmiar od L- XXL ) – kurtki, płaszcze, swetry, spodnie .

Do Środowiskowego Domu Samopomocy uczęszczają osoby dorosłe (18-67 lat), niepełnosprawne, chore psychicznie często samotne. Naszym podopiecznym zapewniamy m.in. wsparcie psychologiczne, terapię zajęciową, rehabilitację ruchową, zawodową i społeczną, organizujemy wycieczki, zawody, przeglądy twórczości teatralnej. Stałą opieką obejmujemy 65 osób z terenu Powiatu Brzeskiego z czego ok. 25 osób to osoby w bardzo trudnej sytuacji – dla których bywa że jedynym ciepłym posiłkiem jest zupa przygotowana w naszej placówce.

 Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Kościuszki 33, 32-800 Brzesko http://sds.brzesko.pl/

 P.S. A może trafi się jakiś Mikołaj który, co prawda nie jest biegający, ale jak najbardziej zawodowo czynny i chętny taką paczkę zorganizować?

brzesko.info.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast