Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Patriotyczne śpiewanie w Centrum Bibliotecznym

Patriotyczne śpiewanie w Centrum Bibliotecznym

Uroczystości patriotyczne oraz zawody balonowe – to nie jedyne atrakcje przygotowane dla mieszkańców Brzeska z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
Jak co roku zorganizowano wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i biesiadnych w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym. 11 listopada o godz. 17.00 spotkali się tam mieszkańcy oraz przedstawiciele władz samorządowych, a także organizacji społecznych.

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych staje się coraz bardziej rozpoznawalnym znakiem imprez patriotycznych organizowanych w Brzesku. Wprowadzony przed kilku laty do programu pomysł spotkał się z uznaniem, a kolejne edycje patriotycznego śpiewania gromadzą co raz większe nie tylko słuchaczy, ale i osób lubiących pośpiewać.

Kolejna edycja zgromadziła w sali audytoryjnej RGCKiB ponad 300 osób – zarówno młodych, jak nieco starszych. Warto w tym miejscu pogratulować organizatorom  frekwencji, a uczestnikom tego, że potrafią w radosny sposób świętować najważniejsze święto Niepodległej Polski.

Zobacz, jak wyglądało wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych i biesiadnych w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku na zdjęciach Piotra Olczaka.


IB

Foto-Olczak

Podobne artykuły
“%RELATEDPOSTS%”

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast