Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Pijana kobieta wiozła 21 pasażerów zepsutym busem

Pijana kobieta wiozła 21 pasażerów zepsutym busem

Nietrzeźwa kobieta prowadziła busa na linii Złota – Brzesko. W trakcie kontroli prowadzonej przez Inspekcję Transportu Drogowego okazało się, że kierująca była pod wpływem alkoholu, a pojazd był niesprawny technicznie. Inspektorzy Transportu Drogowego zatrzymali pojazd do kontroli na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Dębno. Do zdarzenia doszło w godzinach porannych w poniedziałek 9 kwietnia.

Inspektorzy wezwali na miejsce kontroli policjantów z Brzeska. Kobieta straciła prawo jazdy. Zatrzymany został też dowód rejestracyjny busa. Badanie alkomatem wykazało w krwi badanej kobiety 0,28 promila alkoholu. Policjanci ustalili również, że pasażerowie zostali narażeni na niebezpieczeństwo. Pojazd, którym podróżowało 21 osób, był w nienajlepszym stanie technicznym.

Jak poinformował nas jeden z czytelników w informacji przesłanej na redakcyjną skrzynkę – do takich sytuacji miało już dochodzić wcześniej.

IB / info nadesłane

foto gitd.gov.pl

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast