Don't Miss
Home » Wiadomości » Pijany kierowca podróżował z żoną i trójka dzieci

Pijany kierowca podróżował z żoną i trójka dzieci

policjaMając promil alkoholu w organizmie chciał jechać przez całą Polskę. Razem z nim podróżowała żona i troje dzieci.

Brzescy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Saab, który przekroczył dopuszczalną prędkość. Podczas badania jego stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna ma promil alkoholu w organizmie. To co jednak usłyszeli mundurowi od samego kierowcy wzbudziło u nich największe zaskoczenie i niedowierzanie. Mężczyzna w takim stanie zamierzał jechać na drugi koniec Polski.

2 października br, ok. godz. 20.00 policjanci dokonali pomiaru prędkości jadącego drogą krajową nr 94 w Jasieniu samochodu osobowego marki Saab. Kierujący za przekroczenie dopuszczalnej prędkości został zatrzymany do kontroli drogowej. Wtedy podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że siedzący za kierownicą saaba 40-latek ma promil alkoholu w organizmie. Niewiarygodne było jednak to co policjanci usłyszeli od samego kierowcy. Mężczyzna przyznał, że wybiera się na drugi koniec Polski. Z 40-latkiem jechała cała jego rodzina, żona i troje dzieci. Funkcjonariusze udaremnili mu jego zamiary. Mieszkaniec powiatu brzeskiego na szczęście daleko nie zajechał. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz mężczyzna odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwym.

KPP Brzesko

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast