Don't Miss
Home » Sport » Piknik Motoryzacyjny na 150 Lat Powiatu Brzeskiego

Piknik Motoryzacyjny na 150 Lat Powiatu Brzeskiego

4 sierpnia w samo południe w Brzesku rozpoczął się Piknik Motoryzacyjny na 150 Lat Powiatu Brzeskiego, podczas którego rozegrała się VI Runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. Było to wyjątkowe wydarzenie dla małych i dużych pasjonatów motoryzacji oraz dla wszystkich, którzy chcą spędzić wakacyjne popołudnie w miłej, rodzinnej atmosferze.

Pierwsza część imprezy odbyła się na terenie Pałacu Goetza. Wtedy też zainteresowani nie tylko mieli niepowtarzalną okazję podziwiać z bliska znakomite modele historii motoryzacji, ale także pospacerować po pięknych ogrodach wokół Pałacu, które na co dzień są zamknięte dla zwiedzających.
Następnie uczestnicy Mistrzostw udali się na Plac Kazimierza Wielkiego, aby podejść do kolejnego etapu rajdu. Tam, oprócz widowiskowych zmagań sportowych, trwał rodzinny piknik promujący bezpieczeństwo. Załogi strażackie oraz policyjne zaprezentowały pokaz sprzętu oraz wyposażenia pojazdów służbowych, a także symulację dynamicznej akcji ratowniczej. Na najmłodszych również czekała masa atrakcji. Nie zabrakło smacznych specjałów regionalnych przygotowanych przez Lokalne Grupy Działania. Na zakończenie na brzeskiej scenie zagrał w rockowym stylu zespół After Day.

Galeria zdjęć informatorbrzeski <==

powiatbrzeski.pl

Foto:  Maciej Mazur

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast