Nie przegap
Strona główna » Kultura » Piknik na placu Kazimierza

Piknik na placu Kazimierza

Tegoroczne lato poza dużymi imprezami plenerowymi takimi jak – Dni Brzeska, Święto Grzyba, czy też Dożynki Wojewódzkie nie obfituje tak licznie jak w latach ubiegłych w pikniki sołeckie i osiedlowe.

Przyczyny tego są różne – być może mają na to wpływ różne obostrzenia w zakresie prowadzenia loterii fantowych i sprzedaży przez stowarzyszenia, lub też jak twierdzą niektórzy – nieco odległe wybory samorządowe. Nie można też wykluczyć, że formuła imprez nieco się zużyła.

Niemniej jednak część instytucji stara się mimo kapryśnej pogody zorganizować czas dla mieszkańców. Tak było m.in 12 sierpnia na Placu Kazimierza w Brzesku, gdzie przygotowano szereg atrakcji dla najmłodszych (prowadzonych przez wodzirejów z grupy Impra Team), a dla starszych koncert muzyki biesiadnej – w ramach podróży sentymentalnej jak można było przeczytać na plakacie.

Pomimo tego, że pogoda nie dopisała – była to ciekawa propozycja na niedzielne po południe – szczególnie dla rodziców i ich pociech.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Miejski Ośrodek Kultury i Urząd Miejski w Brzesku.

IB

1 komentarz

  1. Ale na takie imprezy szkoda pieniędzy. Kompletnie bez sensu…

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast