Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Piknik Rodzinny i bicie rekordu w Niedźwiedzy

Piknik Rodzinny i bicie rekordu w Niedźwiedzy

W ubiegły weekend w Niedźwiedzy odbył się festyn plenerowy pod nazwą Piknik Rodzinny u Źródeł Niedźwiedzia. Organizatorami wydarzenia byli sołtys Niedźwiedzy Marek Łośko, Klub Strzelecki „Snajper”, jednostka OSP Niedźwiedza i Publiczna Szkoła Podstawowa imienia Jana Dudka w Niedźwiedzy. Patronat honorowy nad piknikiem objął Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

W festynie licznie uczestniczyli zarówno mieszkańcy Niedźwiedzy, jak i goście spoza miejscowości. Organizatorzy przygotowali dla przybyłych wiele atrakcji i rozrywek. Głównym punktem niedzielnego dnia była próba pobicia oficjalnego rekordu Polski w kategorii „Największy Bieg w Gumofilcach”. Na starcie biegu stanęło aż 348 zawodników, czyli o 152 więcej, niż wynosił poprzedni rekord. Nowy wynik został oficjalnie zatwierdzony przez sędziego z Biura Rekordów, który był obecny na festynie.

Oprócz rekordowego biegu, w trakcie Pikniku Rodzinnego odbył się również między innymi turniej strzelecki, Gminny Przegląd Piosenki Przedszkolnej, a także występy artystyczne zespołu regionalnego „Niedźwiedzoki” i dzieci z PSP w Niedźwiedzy.

Galeria zdjęć <<<

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast