Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Plac w Niedźwiedzy już gotowy

Plac w Niedźwiedzy już gotowy

2537-1 Gotowy jest już plac zabaw dla dzieci w Niedźwiedzy. Dzieci mają miejsce, gdzie mogą spędzać wolny czas. Zabawa i korzystanie z urządzeń doskonale wpływa na ich rozwój psychofizyczny. Wszystkie zamontowane w Niedźwiedzy urządzenia są bezpieczne i mają wymagane atesty. Maluchy mają do swojej dyspozycji zestaw zabawowy, w skład którego wchodzą wieże, pomosty, tunele, zjeżdżalnie, sklepik z liczydłem, balustradę kółko-krzyżyk oraz zestaw sprawnościowy, zawierający sześć różnych elementów np. ścianę wspinaczkową czy drabinkę linową. Plac zabaw został również wyposażony w sklepik wraz z tablicą do rysowania.

Na ten rok zaplanowano także budowę placu zabaw w Maszkienicach. Już na początku sierpnia rozpoczną się prace przy budowie nowego placu zabaw w Maszkienicach. Obok tradycyjnego zestawu zabawowego, składającego się z wież, pomostów, zjeżdżalni, drabinek, ścianki zręcznościowej zamontowane zostaną: lokomotywa z tunelem, huśtawka wagowa, domek wspinaczkowy, karuzela talerzowa. Wokół placu zamontowane zostaną ławki oraz kosze na śmieci.

ug

1 komentarz

  1. No i dobrze. Dzieci będą się miały gdzie bawić.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast