Don't Miss
Home » Wiadomości » Plebiscyt „MAŁOPOLSKA. Widać zmiany” przedłużony do 7 października

Plebiscyt „MAŁOPOLSKA. Widać zmiany” przedłużony do 7 października

Budowa Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w BrzeskuZ czego jesteśmy dumni? Co jest dla nas ważniejsze: inwestycje w edukację, zdrowie czy transport? Podziel się z nami swoją opinią i głosuj na najlepszą inicjatywę lokalną zrealizowaną z Funduszy Europejskich w Twoim powiecie. Dla autorów najciekawszych uzasadnień organizator konkursu, Województwo Małopolskie, przygotował nagrody – czytniki e-booków.

Wyjątkową, pamiątkową statuetkę otrzymają autorzy projektów, które zdobyły najwięcej głosów w poszczególnych powiatach. Na stronie internetowej www.malopolskawidaczmiany.pl zamieszczono opisy 228 projektów. Do udziału w Plebiscycie nominowano po co najmniej 10 inicjatyw z każdego powiatu.

Każdy z tych projektów jest w inny sposób ważny dla lokalnej społeczności. Każdy to zmiany w innej sferze życia. Każdy jest odpowiedzią na inne – lokalne i specyficzne potrzeby mieszkańców.

Sprawdź, które inwestycje z Twojego powiatu biorą udział w Plebiscycie i wybierz tą, która najbardziej zmieniła Twoją okolicę. Głosuj na: www.malopolskawidaczmiany.pl

W powiecie brzeskim nominowani są:

stopka_ok

One comment

  1. wszystkie inwestycje są robione po znajomości 😉
    burmistrz z Jadownik to i wsie typu Jasień (3000 mieszkańców) nie mają boiska sportowego podczas gdy w innych są po 2 🙂 o kant.. d..y rozbic te wasze „zmiany”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast