Don't Miss
Home » Region » Płonące laski 4 na tarnowskim rynku

Płonące laski 4 na tarnowskim rynku

talia2W niedzielę 28 września dobiega końca XVIII Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia. Jednak zanim na scenie CSM publiczność zobaczy „Operetkę” z Teatru IMKA, zaplanowano jeszcze jedno wydarzenie towarzyszące.

W sobotę 27 września o godz. 20.30 na Tarnowskim Rynku Teatr Akt z Warszawy wystawi w plenerze spektakl „Płonące laski 4”

– To wyjście do szerszej publiczności – spektakl będzie bowiem wystawiany w plenerze, a wstęp na niego wolny – mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni.

Spektakl w zabawny i przewrotny sposób opowiada o odnajdywaniu radości życia w prozaicznych zdarzeniach dnia codziennego. To lekka, sentymentalna opowieść, na którą składają się humorystyczne sceny i efektowne popisy. To przykład klasycznej sztuki ulicy, wartkiej akcji, bogatej w grę ognia, świateł i muzyki. Animację ognia, ekspresyjny taniec, barwne i dynamiczne obrazy przeplatają sceny ukazujące odrobinę nostalgii, która pojawia się wraz z każdą dobrze przeżytą chwilą.

Lekki, nieco sentymentalny obraz dla każdego widza. Podobnie, jak w większości przedstawień aktorzy Teatru Akt posługują się uniwersalnym językiem ciała, gestów i mimiki.

Serdecznie zapraszamy!

Partnerem Głównym Festiwalu jest TAURON Polska Energia, Partnerem Grupa Azoty, Sponsorem nagród indywidualnych Tikkurila.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast