Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Podinsp. Bogusław Chmielarz objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku

Podinsp. Bogusław Chmielarz objął stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku

W siedzibie brzeskiej policji odbyło się uroczyste objęcie stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Akt powołania podinsp. Bogusławowi Chmielarzowi wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta.  

Z dniem dzisiejszym (23.05) podinsp. Bogusław Chmielarz został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Uroczystego wprowadzenia dokonał Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta. W uroczystości wzięła udział kadra kierownicza brzeskiej jednostki, przedstawiciele władz samorządowych i instytucji współpracujących z Policją oraz Komendanci sąsiednich jednostek. Zaproszeni goście oraz kadra brzeskiej jednostki złożyła podinsp. Bogusławowi Chmielarzowi gratulacje i życzenia sukcesów w zarządzaniu brzeską jednostką. Komendant brzeskiej jednostki podkreślił, że bezpieczeństwo mieszkańców powiatu brzeskiego jest dla niego priorytetem i dołoży wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom społecznym. Jednocześnie zaznaczył, że liczy na dobrą współpracę z władzami powiatowymi i samorządowymi oraz instytucjami współpracującymi. 

Podinsp. Bogusław Chmielarz w policyjne szeregi wstąpił 24 lata temu. Od samego początku związany jest z brzeską jednostką. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywał na różnych stanowiskach w pionie kryminalnym. Przed objęciem obowiązków podinsp. Bogusław Chmielarz pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, a następnie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Z dniem 23 maja 2018 r. powołany został na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku.

Panu Komendantowi gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.

KPP Brzesko

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast