Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Podsumowanie akcji “Znicz”

Podsumowanie akcji “Znicz”

policja2 wypadki drogowe, 10 kolizji i 4 osoby ranne – to bilans przeprowadzonej akcji “Znicz”. Funkcjonariusze zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących. Od 28 października do 2 listopada 2016r. brzescy policjanci dbali o zapewnienie płynności ruchu w rejonach cmentarzy, na drogach dojazdowych i głównych ciągach komunikacyjnych. Szczególną uwagę zwracali na bezpieczeństwo osób odwiedzających groby. W tym czasie nie odnotowano żadnych poważniejszych incydentów na terenie powiatu brzeskiego

Jedynie piątek tj. 28.10 czyli pierwszy dzień działań zaczął się od dwóch wypadków drogowych. Około godz. 13.00 w Okocimiu motorowerzysta utracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z samochodem osobowym. Kierujący jednośladem trafił do szpitala. Już niecałą godzinę po tym zdarzeniu policjanci zostali wezwani do kolejnego wypadku. W miejscowości Uszew kierujący peugeotem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką. Kierowca osobówki z poważnymi obrażeniami ciała został zabrany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

KPP

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast