Don't Miss
Home » Wiadomości » Podsumowanie policyjnej akcji “Znicz 2018”

Podsumowanie policyjnej akcji “Znicz 2018”

W dniach od 31 października do 4 listopada 2018 r. policjanci prowadzili działania „Znicz 2018” dbając o bezpieczeństwo osób odwiedzających groby bliskich. Funkcjonariusze przede wszystkim zapewniali płynność i bezpieczeństwo ruchu w rejonach cmentarzy, na drogach dojazdowych do nich oraz na głównych ciągach komunikacyjnych naszego powiatu. Szczególna uwaga zwracana była na bezpieczeństwo pieszych, których w tym okresie w rejonach cmentarzy było znacznie więcej niż zwykle.

Policjanci nie odnotowali żadnych incydentów wymierzonych w bezpieczeństwo osób odwiedzających groby. Na brzeskich drogach doszło do jednego wypadku drogowego z udziałem pieszej /1 listopada br. w Brzesku ok. godz. 16.30 kierujący seatem cofając najechał na pieszą powodując u niej obrażenia ciała/ i 12 kolizji drogowych. Ujawniono 5 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu.

W ubiegłym roku podczas akcji „Znicz” brzeska Policja nie odnotowała żadnego wypadku drogowego, a policjanci byli wezwani do 12 kolizji drogowych. Ujawniono 9 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu. 

KPP Brzesko

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast