Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Policja szuka świadków wypadków

Policja szuka świadków wypadków

Zemanta Related Posts ThumbnailPolicja poszukuje osób, którzy byli świadkami śmiertelnego wypadku w Jadownikach, gdzie kierujący samochodem ciężarowym marki DAF potrącił pieszego uczestnika ruchu. Do zdarzenia doszło 29 sierpnia 2013 r. ok. godz. 10.30 na drodze krajowej nr 4.  Osoby posiadające jakiekolwiek informacje przydatne w prowadzonym postępowaniu prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Brzesku tel. 14 66-26-222 lub tel. alarmowy 997.

***

Do kolejnego potrącenia pieszego doszło 17 września 2013 r. ok. godz. 15.50 w Brzesku, na ulicy Solskiego. W zdarzeniu brał udział kierujący samochodem osobowym marki Citroen AX. W wyniku wypadku pieszy doznał obrażeń ciała. Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia prosimy o kontakt.

***

W dniu 17 września 2013 r. około godz. 21.00 w miejscowości Czchów na drodze nr 75 miał miejsce wypadek drogowy, w którym uczestniczyły trzy pojazdy marki Fiat Cinquecento, Toyota Yaris i samochód ciężarowy.

Z wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą wypadku był kierujący samochodem ciężarowym w zabudowie chłodniczej tzw. izoterma koloru białego lub pomarańczowego, który odjechał z miejsca zdarzenia nie zatrzymując się. Policja prosi wszystkie osoby mające informacje dotyczące tego wypadku w tym pozwalające na ustalenie danych pojazdu ciężarowego o kontakt pod nr 14 6626222, 14 6636007 lub z najbliższą jednostką Policji.

Postępowanie w sprawie wypadku prowadzi Komisariat Policji w Czchowie.

KPP

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast