Don't Miss
Home » Wiadomości » Policjanci i pracownicy uczcili Święto Policji oddając krew

Policjanci i pracownicy uczcili Święto Policji oddając krew

Brzescy krwiodawcy postanowili uczcić Święto Policji dzieląc się z potrzebującymi najcenniejszym darem – krwią. Z tej okazji Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi działający przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku postanowił zorganizować akcję i przekazać innym ten życiodajny płyn. Nierzadko to właśnie krew jest jak lekarstwo i  pomaga uratować drugiego człowieka. 

Wczoraj, 23 lipca br. w budynku strzelnicy brzeskiej jednostki zorganizowano punkt poboru krwi. Chętnych zgłosiło się 20 osób, 14 z nich mogło wziąć udział w zbiórce krwi. Łącznie „upuścili” ponad 6 litrów. Wśród dzielących się życiodajnym darem nie zabrakło policjantów i pracowników brzeskiej jednostki, którzy chętnie i systematycznie oddają krew kierując się sercem i chęcią niesienia pomocy.

„Kropla” bezcennego leku, jaką udało się zgromadzić podczas akcji zostanie przekazana i pomoże w uzupełnieniu braków krwi, która w czasie wakacji jest szczególnie potrzebna.

KPP Brzesko

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast