Don't Miss
Home » Wiadomości » Policjanci pomogli kobiecie, która zasłabła za kierownicą

Policjanci pomogli kobiecie, która zasłabła za kierownicą

policjaPodróżująca samochodem kobieta w trakcie jazdy zasłabła, zdążyła wezwać pomoc, jednak nie sprecyzowała konkretnie, gdzie się znajduje. Policjanci w ciągu kilku minut zlokalizowali samochód i dotarli do kobiety potrzebującej pomocy. Do czasu przyjazdu karetki pogotowia mundurowi udzielili jej pierwszej pomocy.

Przytomną, ale z silnym bólem w klatce piersiowej i dusznościami, kobietę odnaleźli policjanci ze Szczurowej. 56-latka w trakcie jazdy zasłabła, zatrzymała samochód na poboczu i zdążyła zadzwonić na numer alarmowy. W trakcie rozmowy połączenie jednak zostało przerwane. Służby ratunkowe wiedziały, że kobieta znajduje się gdzieś na trasie Szczurowa-Tarnów. Dyżurny natychmiast przekazał informacje patrolowi ze Szczurowej, który pełnił służbę akurat w Borzęcinie. To właśnie tam po kilku minutach policjanci zauważyli samochód na poboczu, a w nim kobietę. O wszystkim poinformowali dyżurnego, aby ten mógł wskazać drogę karetce pogotowia. Do czasu jej przyjazdu mundurowi udzielili kobiecie niezbędnej pomocy.

KPP Brzesko

2 komentarze

  1. A od czego są, jak nie od pomagania??? Co w tym takiego nadzwyczajnego? SŁUŻYĆ STRZEC I POMAGAĆ!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast