Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Policjanci ustalili sprawcę uszkodzenia biletomatu

Policjanci ustalili sprawcę uszkodzenia biletomatu

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 22-letni mieszkaniec Brzeska. Mężczyzna zniszczył biletomat powodując straty na ponad 16 tys. złotych.

Do zniszczenia urządzenia doszło 4 listopada br. na dworcu kolejowym w Brzesku. Policjanci pracujący nad sprawą tuż przed świętami ustalili sprawcę tego przestępstwa. To 22-letni mieszkaniec Brzeska. Mężczyzna, tamtej nocy, wspólnie ze znajomymi wybierał się do Krakowa. Na dworcu chcieli zakupić bilety. Nagle 22-latek wlał do biletomatu napój energetyczny, który spożywał. Mężczyzna nie przypuszczał wówczas, że straty, jakie spowodował swoim zachowaniem będą, aż tak wysokie. Przyznał się do aktu wandalizmu i usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. Straty wyceniono na ponad 16 tys. złotych. Na poczet naprawienia szkody policjanci dokonali tymczasowego zajęcia samochodu 22-latka.

KPP Brzesko

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast