Don't Miss
Home » Wiadomości » Policjanci zabezpieczali znalezione niewybuchy

Policjanci zabezpieczali znalezione niewybuchy

W ostatnim czasie policjanci dwukrotnie zabezpieczali znalezione na terenie powiatu brzeskiego niewybuchy. O pierwszym nietypowym znalezisku funkcjonariusze dostali informację w piątek (4.05). Pocisk został znaleziony podczas prac w ogrodzie w Borzęcinie. Drugie znalezisko zostało wykopane w poniedziałek (7.05) w Mokrzyskach. Na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze specjalizujący się w zakresie rozpoznania minersko-pirotechnicznego.  Policjanci do czasu przyjazdu saperów zabezpieczyli miejsca, w których niewybuchy zostały odnalezione. Następnie pociski zostały przetransportowane na poligon, gdzie zostały zneutralizowane. 

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności w przypadku znalezienia przedmiotów przypominających niewybuchy. Pamiętajmy, aby pod żadnym pozorem samodzielnie ich nie przemieszczać.W przypadku odnalezienia niewybuchu należy jak najszybciej skontaktować się z jednostką policji. 

KPP Brzesko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast