Nie przegap
Strona główna » Sport » Polska – Irlandia na Okocimskim

Polska – Irlandia na Okocimskim

Okocimski Klub Sportowy w Brzesku jest organizatorem meczu międzypaństwowego Reprezentacji Juniorów Młodszych Polski i Irlandii. Jest to wyróżnienie dla miasta i klubu, który występuje na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy. Młodzi reprezentanci rozegrają pojedynek 8 listopada w czwartek o godz. 12:00 na stadionie OKS przy ul. Okocimskiej 34.

Zarząd klubu pragnie zaprosić wszystkich kibiców do trzymania kciuków za pomyślność młodych reprezentantów naszego kraju. Jest to nie lada gratka, aby na żywo, bez dalekiej podróży przyglądać się przyszłym kadrowiczom dorosłej reprezentacji Polski. Prezes Zarządu Czesław Kwaśniak wystosował pismo do władz miasta i do placówek szkolnych, aby zachęcić kibiców do przyjścia na stadion. W tym czasie większość dzieci i młodzieży będzie miała zajęcia w szkole, dlatego prośba jest skierowana do władz brzeskich szkół, by w tym dniu pozwoliły swoim uczniom na uczestniczenie w tym historycznym wydarzeniu sportowym w naszym mieście. Wstęp na mecz jest bezpłatny, a możliwość dopingowania reprezentacji Polski i Irlandii w Brzesku jest wydarzeniem, które zdarza się bardzo rzadko.

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast