Don't Miss
Home » Kultura » Poplenerowa licytacja obrazów

Poplenerowa licytacja obrazów

obrazyW niedzielę 12 października, podczas tradycyjnych Jesiennych Spotkań przy Herbacie odbywających się w Muzeum w Zamku w Dębnie (początek tegorocznych o godz. 17) odbędzie się aukcja obrazów, powstałych w czasie Integracyjnych Plenerów Malarskich.

Plenery te mają wieloletnią już tradycję. Odbywają się co roku na początku maja – tegoroczny był już siódmy – i cieszą się coraz większą popularnością. W tym roku w plenerze odbywającym się wokół zamku w Dębnie uczestniczyło 78 osób; do grona uczestników dołączyli między innymi członkowie Twórczego Klubu Seniora działającego przy parafii św. Maksymiliana w Tarnowie. Aby móc zorganizować w przyszłym roku kolejny plener niezbędne są środki finansowe. Na ich pozyskanie organizatorzy liczą dzięki hojności tych wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w niedzielnej aukcji. A o tym, że warto w niej uczestniczyć przekonują  zdjęcia obrazów, które wylicytować będzie można podczas Jesiennych Spotkań przy Herbacie.

Zobacz galerię obrazów

ug

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast