Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Posiadanie narkotyków przyczyną problemów z prawem

Posiadanie narkotyków przyczyną problemów z prawem

policjaNa przestrzeni ostatnich dni policjanci patrolujący teren powiatu brzeskiego zatrzymali trzy osoby, które popełniły przestępstwa narkotykowe. Do pierwszych zatrzymań doszło 24 sierpnia br. w Borzęcinie – zainteresowanie policjantów wzbudzili dwaj młodzi mężczyźni, którzy na widok funkcjonariuszy zaczęli się zachowywać nerwowo; jeden z nich odrzucił od siebie niewielki przedmiot. Jak się okazało, był to tzw. skręt z zawartością marihuany. Z kolei przy drugim z mężczyzn policjanci znaleźli woreczek foliowy, w którym znajdował się susz marihuany.

W podobnych okolicznościach w dniu 26 sierpnia br. policjanci zatrzymali kolejnego mężczyznę, tym razem w Brzesku; funkcjonariusze znaleźli przy nim woreczek strunowy z niewielką zawartością suszu marihuany.
Wszystkim zatrzymanym mężczyznom policjanci przedstawili zarzuty popełnienia przestępstw z art. 62 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem posiadanie nawet niewielkich ilości narkotyków jest zabronione. Skutki karne i prawne takich czynów są często bardzo dokuczliwe; karalność zamyka na przykład dostęp do niektórych zawodów. Stąd osoby sięgające po narkotyki powinny rozważyć, czy warto…?

KPP Brzesko

2 komentarze

  1. chory kraj i tyle 😉

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast