Don't Miss
Home » Region » Powiat Bocheński. Dotacje przyznane

Powiat Bocheński. Dotacje przyznane

Zarząd Powiatu rozdzielił prawie 94 tys. zł w ramach otwartego konkursu ofert z zakresu turystyki, kultury i kultury fizycznej.

W tym roku pierwszeństwo  przy przyznaniu dofinansowania miały zadania związane z uczczeniem 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości i bardzo się cieszę, że wiele takich działań i inicjatyw się pojawiło – mówi starosta Ludwik Węgrzyn

Dofinansowanie otrzymało m.in. Stowarzyszenie Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej na publikację, wystawę oraz bieg, wszystkie te działania związane są właśnie z jubileuszem niepodległości, wsparcie trafi także do organizatorów Festiwalu Muzyki Patriotycznej „Drogi do niepodległości”, czy do Stowarzyszenia Bibliotekarzy na realizację zajęć edukacyjnych „Przez pryzmat niepodległości do współczesności.”

O dotacje mogły się starać organizacje pozarządowe, osoby prawne i jednostki organizacyjne, stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielnie socjalne, jednostki organizacyjne podległe organom administracji publicznej lub przez nie nadzorowane.

Wykaz zadań w załączniku.

sp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast