Nie przegap
Strona główna » Region » Powiat Bocheński. Dotacje przyznane

Powiat Bocheński. Dotacje przyznane

Zarząd Powiatu rozdzielił prawie 94 tys. zł w ramach otwartego konkursu ofert z zakresu turystyki, kultury i kultury fizycznej.

W tym roku pierwszeństwo  przy przyznaniu dofinansowania miały zadania związane z uczczeniem 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości i bardzo się cieszę, że wiele takich działań i inicjatyw się pojawiło – mówi starosta Ludwik Węgrzyn

Dofinansowanie otrzymało m.in. Stowarzyszenie Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej na publikację, wystawę oraz bieg, wszystkie te działania związane są właśnie z jubileuszem niepodległości, wsparcie trafi także do organizatorów Festiwalu Muzyki Patriotycznej „Drogi do niepodległości”, czy do Stowarzyszenia Bibliotekarzy na realizację zajęć edukacyjnych „Przez pryzmat niepodległości do współczesności.”

O dotacje mogły się starać organizacje pozarządowe, osoby prawne i jednostki organizacyjne, stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielnie socjalne, jednostki organizacyjne podległe organom administracji publicznej lub przez nie nadzorowane.

Wykaz zadań w załączniku.

sp

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast