Don't Miss
Home » Sport » Powiatowa Liga Orlików w Czchowie

Powiatowa Liga Orlików w Czchowie

W ramach współpracy Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie z Podokręgiem Piłki Nożnej w Brzesku zorganizowana została pierwsza edycja Powiatowej Ligii Orlików. Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie dywizje. Oficjalnej inauguracji ligi, która odbyła się 12 kwietnia, dokonali Jarosław Gurgul – Sekretarz Gminy Czchów oraz Mirosław Nieć – Prezes PPN w Brzesku. W krótkim wystąpieniu  podkreślano potrzebę budowania ciekawej oferty aktywnego spędzania wolnego czasu, stwarzania warunków do doskonalenia techniki gry oraz nabywania umiejętności rywalizacji w duchu fair play.

Pierwsze pojedynki przyniosły dużo emocji, które udzielały się szczególnie rodzicom zgromadzonym na stadionie. Bardzo dobrze poradziły sobie drużyny „Piasta” Czchów, które zakończyły pierwszą rundę zmagań bez porażki. Wszystkich zainteresowanych postępami młodych zawodników zapraszamy na następne kolejki ligowe, które odbędą się 19 kwietnia, 17 maja i 24 maja.

um

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast