Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Powiatowe Targi Edukacyjne – Brzesko 2017

Powiatowe Targi Edukacyjne – Brzesko 2017

W dniach 15 – 17 lutego 2017 r. w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku odbyły się Powiatowe Targi Edukacyjne – Brzesko 2017.

Przedsięwzięcie to od kilku lat jest organizowane z myślą o uczniach klas trzecich gimnazjów, celem wyposażenia ich w pełną informację o szkołach i kierunkach kształcenia w Powiecie Brzeskim.

Oficjalnego otwarcia Powiatowych Targów Edukacyjnych dokonał Starosta Brzeski Pan Andrzej Potępa, który w przemówieniu skierowanym do młodzieży podkreślił znaczenie tego typu imprez dla edukacji i społeczeństwa.
Pomieszczenia Powiatowego Centrum Edukacji w Brzesku zapełniły stoiska szkół ponadgimnazjalnych, placówek oświatowych oraz instytucji współpracujących z oświatą w naszym powiecie, przy których gimnazjaliści mogli uzyskać informacje dotyczące kierunków kształcenia w roku szkolnym 2017/2018, a także zobaczyć codzienne życie zarówno szkół jak i placówek i ich historię na specjalnie wykonanych na tę okazję tablicach ustawionych przy stanowiskach.
Gimnazjaliści podczas prezentacji multimedialnych przygotowanych przez szkoły i placówki zobaczyli filmy oraz zdjęcia z uroczystości, konkursów, projektów realizowanych w szkołach i placówkach. Duże zainteresowanie wśród gimnazjalistów budziły kroniki upamiętniające ważne momenty z życia szkół i placówek.

Organizatorem Powiatowych Targów Edukacyjnych jest Powiatowe Centrum Edukacji w Brzesku oraz Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Brzesku.

powiatbrzeski.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast