Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Powiatowe Targi Edukacyjne – Brzesko 2017

Powiatowe Targi Edukacyjne – Brzesko 2017

W dniach 15 – 17 lutego 2017 r. w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku odbyły się Powiatowe Targi Edukacyjne – Brzesko 2017.

Przedsięwzięcie to od kilku lat jest organizowane z myślą o uczniach klas trzecich gimnazjów, celem wyposażenia ich w pełną informację o szkołach i kierunkach kształcenia w Powiecie Brzeskim.

Oficjalnego otwarcia Powiatowych Targów Edukacyjnych dokonał Starosta Brzeski Pan Andrzej Potępa, który w przemówieniu skierowanym do młodzieży podkreślił znaczenie tego typu imprez dla edukacji i społeczeństwa.
Pomieszczenia Powiatowego Centrum Edukacji w Brzesku zapełniły stoiska szkół ponadgimnazjalnych, placówek oświatowych oraz instytucji współpracujących z oświatą w naszym powiecie, przy których gimnazjaliści mogli uzyskać informacje dotyczące kierunków kształcenia w roku szkolnym 2017/2018, a także zobaczyć codzienne życie zarówno szkół jak i placówek i ich historię na specjalnie wykonanych na tę okazję tablicach ustawionych przy stanowiskach.
Gimnazjaliści podczas prezentacji multimedialnych przygotowanych przez szkoły i placówki zobaczyli filmy oraz zdjęcia z uroczystości, konkursów, projektów realizowanych w szkołach i placówkach. Duże zainteresowanie wśród gimnazjalistów budziły kroniki upamiętniające ważne momenty z życia szkół i placówek.

Organizatorem Powiatowych Targów Edukacyjnych jest Powiatowe Centrum Edukacji w Brzesku oraz Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Brzesku.

powiatbrzeski.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast