Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Pożar garażu w budynku mieszkalnym w Tymowej

Pożar garażu w budynku mieszkalnym w Tymowej

W dniu 03.08.2012r. o godz. 6:50 do Stanowiska Kierowania Straży Pożarnej w Brzesku wpłynęła informacja o pożarze garażu w budynku mieszkalnym w miejscowości Tymowa. Do działań zadysponowano dwa zastępy PSP z Brzeska oraz trzy zastępy OSP z gminy Czchów. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania, stwierdzono, że pali się garaż w budynku mieszkalnym.

Pożarem objęty jest cały garaż w którym znajduje się samochód osobowy, motocykl oraz drobny sprzęt warsztatowy, występuje silne zadymienie całego obiektu. W momencie przybycia jednostek straży w obiekcie nie było żadnych osób. Działania straży polegały na odłączeniu dopływu prądu elektrycznego, zamknięciu głównego zaworu gazu, podaniu 2 prądów wody w natarciu na palący się garaż oraz jednego w obronie zagrożonej części obiektu. Następnie wypchnięto z garażu samochód, który potem dokładnie dogaszono. Z informacji uzyskanych od świadków zdarzenia ustalono, że przed przybyciem jednostek straży z drugiego piętra przez okno ewakuowały się 2 osoby, tj. siedemnastoletni oraz pięcioletni chłopiec którzy w trakcie działań znajdowali się u sąsiada. Spaleniu uległo całkowicie pomieszczenie garażu, samochód osobowy, motocykl oraz drobny sprzęt warsztatowy, zniszczeniu uległa boazeria oraz elementy wykończenia i wyposażenia obiektu.

Galeria zdjęć <<<

PSP Brzesko

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast