Don't Miss
Home » Wiadomości » Pożegnanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji z brzeską jednostką

Pożegnanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji z brzeską jednostką

Uroczysta atmosfera towarzyszyła pożegnaniu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku mł.insp. Lucjana Pałuckiego z brzeską jednostką. Kadra kierownicza na czele z szefem brzeskich policjantów insp. Mirosławem Morylem podziękowała odchodzącemu Komendantowi za lata wspólnej służby, życząc pomyślności w realizacji zadań na nowym stanowisku służbowym. Od przyszłego tygodnia mł.insp. Lucjan Pałucki będzie pełnił obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Mł.insp. Lucjan Pałucki od początku był związany z brzeską jednostką, przez ostatnie 7 lat nadzorował pracę pionu kryminalnego pełniąc funkcję Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Brzesku. Dzisiaj (12.01) o godz. 10.00 podczas uroczystego apelu kadry kierowniczej mł.insp. Lucjan Pałucki podziękował za współpracę wszystkim policjantom, z którymi przez lata dbał o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu brzeskiego.

– Gratulacje i wyrazy uznania za dotychczasowe osiągnięcia złożyli mł.insp. Lucjanowi Pałuckiemu także policjanci, życząc pomyślności w realizacji przedsięwzięć i zamierzeń na nowym stanowisku służbowym. Jestem przekonany, że lata spędzone w brzeskiej jednostce są cennym doświadczeniem i na zawsze pozostawią miłe wspomnienia – powiedział szef brzeskich policjantów dziękując swojemu zastępcy.

Pożegnanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji z brzeską jednostką – galeria zdjęć <==

KPP Brzesko

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast