Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Poznaj Małopolskę na Dwóch Kółkach – finał w Czchowie

Poznaj Małopolskę na Dwóch Kółkach – finał w Czchowie

DSCF71898 września 2013 roku Czchów po raz pierwszy miał okazję gościć uczestników I Rajdu „Poznaj Małopolskę na Dwóch Kółkach”.

W niedzielne przedpołudnie około 130 motocyklistów wyruszyło z Krakowa. Była to podróż krajoznawcza, w której wzięli udział motocyklowi zapaleńcy z różnych stron naszego kraju m.in. z Podkarpacia, Wielkopolski, Łodzi, Śląska, Małopolski. Trasa rajdu prowadziła z Krakowa przez Wieliczkę, Gdów, Łapanów, Tarnawę, Stare Rybie, Nowe Rybie, Łososinę Górną, Limanową, Zalesie, Kamienicę, Zabrzeź, Łącko, Czarny Potok, Jastrzębie, Łukowice, Stronie, Mokrą Wieś, Podegrodzie, Chełmiec, Marcinkowice, Zawadkę, Tęgoborze, Kurów, Gródek nad Dunajcem, Tropie, Wytrzyszczkę do Czchowa.

Rajd dostarczył wielu pozytywnych wrażeń, nie tylko samym uczestnikom, którzy podziwiali piękne zakątki Małopolski, ale również widzom, którzy zachwycali się „motocyklowymi cudeńkami”.  Około godziny 17-tej organizatorzy rozlosowali wśród uczestników rajdu nagrody. Każdy otrzymał choćby pamiątkowy drobiazg. Na sam koniec w ramach podziękowań za miłe przyjęcie w Czchowie, przez 30 sekund motocykliści uruchomili silniki swoich maszyn i przypieczętowali swoją obecność donośnym rykiem silników.

Galeria zdjęć <<<

moksir czchów

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast