Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Prawie 150 worków śmieci w Jadownikach

Prawie 150 worków śmieci w Jadownikach

Mocnym akcentem zakończyła się akcja sprzątania Jadownik przeprowadzona w piątek 30.04. Do inicjatywy w ramach „Święta Ziemi” zapraszał sołtys wspólnie z radą sołecką. Posprzątano tereny przy ulicach: Grodzkiej, Witosa, św. Prokopa, Sportowej, Witosa, Bocznej, na Bocheńcu przy Kościółku Św. Anny, na ul. Podgórskiej, Pielgrzymkowej, Królewskiej, Szczęśliwej, Staropolskiej i Szkolnej. Zebrano ok. 150 worków śmieci! W miejscach gdzie było ich najwięcej zostały ustawione tablice o treści ekologicznej.

Podsumowanie akcji zgodnie z planem odbyło się w miłej atmosferze przy grillu, gdzie wszyscy uczestnicy akcji oprócz kiełbasek, napojów oraz lodów otrzymali na pamiątkę wizerunek papieża w związku z beatyfikacją. Jednak wcześniej podczas gdy Panie przygotowywały posiłek męska część uczestników akcji wyrównała i wygrabiła teren przylegający do budynku LKS Jadowniczanka. Posiano również trawę wokół placu zabaw.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników akcji począwszy od seniorki Marii do 2-letniego Maksia oraz wszystkich tych którzy poświecili swój wolny czas i nie pozostali obojętni składa sołtys – Jarosław Sorys.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast