Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Prezes PiS w Tarnowie

Prezes PiS w Tarnowie

W najbliższy weekend tj. 21 – 22 lipca br. w Małopolsce gościć będzie Jarosław Kaczyński.

W takcie wizyty Prezes Prawa i Sprawiedliwości spotka się na spotkaniach otwartych z mieszkańcami czterech małopolskich miast, by konsultować tworzący się, nowy, pozytywny, kompleksowy program PiS, który zaprezentowany zostanie wczesną jesienią tego roku. Jarosław Kaczyński gościć będzie w Olkuszu, Chrzanowie, Nowym Targu oraz Tarnowie.

„Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu otwartym z Jarosławem Kaczyńskim Prezesem PiS. Spotkanie odbędzie się   w niedziele 22 lipca br. w Teatrze im Ludwika Solskiego w Tarnowie, przy ul. Mickiewicza 4” – powiedzieli podczas wczorajszej konferencji prasowej tarnowscy posłowie PiS: Edward Czesak oraz Michał Wojtkiewicz.

Wizyta ma charakter programowy. Prawo i Sprawiedliwość, zaraz po wakacjach przedstawi szereg ustawowych rozwiązań, które pozytywnie wpłyną na sytuacje naszego kraju. Będzie domagać się, aby przedstawione już opinii publicznej elementy programu – pakiety: „Teraz Rodzina”, „Narodowy Program Zatrudnienia”, „Nowoczesny System Podatkowy” stały się tematem debaty parlamentarnej. Prezes PiS chce rozmawiać z mieszkańcami Małopolski także o sytuacji w służbie zdrowia, edukacji, rolnictwie czy szeroko rozumianej gospodarce, w tym o sposobach walki z narastającym w Polsce bezrobociem.

„Trzeba zatrzymać złą politykę zaniechań, bezradności i bylejakości obecnego Rządu. PiS zdaje sobie sprawę z zagrożeń przed jakimi stoi nasz kraj. Czuje się w obowiązku wystąpić z pozytywnym i skutecznym programem, który wyjdzie naprzeciw problemom dnia codziennego Polaków, szczególnie tych średnio i mniej zamożnych. Program będzie efektem pracy wykonanej wspólnie z ludźmi i służyć będzie ludziom” – powiedział Edward Czesak, prezes PiS w okręgu tarnowskim.

Informacji nt. wizyty Prezesa PiS w Tarnowie udziela:

Okręgowe Biuro PiS , ul. Rybna 5/3, tel. 1468 89 990

Joanna Wójtowicz-Woda

Plakat

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast