Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Prezes PiS w Tarnowie

Prezes PiS w Tarnowie

W najbliższy weekend tj. 21 – 22 lipca br. w Małopolsce gościć będzie Jarosław Kaczyński.

W takcie wizyty Prezes Prawa i Sprawiedliwości spotka się na spotkaniach otwartych z mieszkańcami czterech małopolskich miast, by konsultować tworzący się, nowy, pozytywny, kompleksowy program PiS, który zaprezentowany zostanie wczesną jesienią tego roku. Jarosław Kaczyński gościć będzie w Olkuszu, Chrzanowie, Nowym Targu oraz Tarnowie.

„Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu otwartym z Jarosławem Kaczyńskim Prezesem PiS. Spotkanie odbędzie się   w niedziele 22 lipca br. w Teatrze im Ludwika Solskiego w Tarnowie, przy ul. Mickiewicza 4” – powiedzieli podczas wczorajszej konferencji prasowej tarnowscy posłowie PiS: Edward Czesak oraz Michał Wojtkiewicz.

Wizyta ma charakter programowy. Prawo i Sprawiedliwość, zaraz po wakacjach przedstawi szereg ustawowych rozwiązań, które pozytywnie wpłyną na sytuacje naszego kraju. Będzie domagać się, aby przedstawione już opinii publicznej elementy programu – pakiety: „Teraz Rodzina”, „Narodowy Program Zatrudnienia”, „Nowoczesny System Podatkowy” stały się tematem debaty parlamentarnej. Prezes PiS chce rozmawiać z mieszkańcami Małopolski także o sytuacji w służbie zdrowia, edukacji, rolnictwie czy szeroko rozumianej gospodarce, w tym o sposobach walki z narastającym w Polsce bezrobociem.

„Trzeba zatrzymać złą politykę zaniechań, bezradności i bylejakości obecnego Rządu. PiS zdaje sobie sprawę z zagrożeń przed jakimi stoi nasz kraj. Czuje się w obowiązku wystąpić z pozytywnym i skutecznym programem, który wyjdzie naprzeciw problemom dnia codziennego Polaków, szczególnie tych średnio i mniej zamożnych. Program będzie efektem pracy wykonanej wspólnie z ludźmi i służyć będzie ludziom” – powiedział Edward Czesak, prezes PiS w okręgu tarnowskim.

Informacji nt. wizyty Prezesa PiS w Tarnowie udziela:

Okręgowe Biuro PiS , ul. Rybna 5/3, tel. 1468 89 990

Joanna Wójtowicz-Woda

Plakat

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast