Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Projekt Centrum Usług Wspólnych w Iwkowej

Projekt Centrum Usług Wspólnych w Iwkowej

Gmina Iwkowa przystąpiła do realizacji projektu w rakach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014 – 2020 z RPO. Tarnów, jako lider i 21 jednostek z subregionu tarnowskiego w tym Gmina Iwkowa utworzą Centrum Usług Wspólnych (CUW). Projekt zintegruje platformy samorządowe i usprawni przepływ informacji pomiędzy urzędami. – Głównym celem projektu jest ujednolicenie i unowocześnienie systemów przechowywania danych, ich przetwarzania, obróbki, udostępniania i wymiany – mówi wójt gminy Bogusław Kamiński. – CUW nie tylko zapewni dostęp jednostek samorządu do nowoczesnych technologicznie, zdalnych systemów informatycznych, na które nie mogłyby sobie pozwolić działając samodzielnie, ale także zmniejszy dystans pomiędzy mieszkańcami, a urzędami – dodaje wójt Kamiński.

W ramach projektu Gmina Iwkowa planuje zakupić 2 serwery, szafę rakową wraz z UPS – em i licencję systemu do elektronicznego obiegu dokumentów. Wartość projektu to prawie 10 milionów złotych, przy czym dofinansowanie z RPO na lata 2014 – 2020 wyniesie 6,2 miliona złotych. Pomysłodawcą i organizatorem CUW było miasto Tarnów, w projekt włączyło się 21 partnerów z subregionu tarnowskiego. Czas realizacji projektu to lata 2016 – 2018.

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast