Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Projekty Rodziny Kolpinga

Projekty Rodziny Kolpinga

logo_kolping1-570x300Bezpłatne porady prawne
Rodzina Kolpinga realizując projekt „Seniorzy dla Demokracji” zaprasza do korzystania z bezpłatnych porad prawnych, które będą udzielane osobom w wieku 60+ udzielane będą raz w miesiącu. Najbliższy termin to 23 październik (czwartek) w godz. 15.00 – 20.00 . Terminy kolejnych będą podawane na bieżąco.
Ponadto dla potrzebujących, w formie wolontariatu prawnika, będą świadczone bezpłatne porady prawne
w każdy 3 czwartek miesiąca najbliższe porady 16 października od g.16-20
Zgłoszenia na porady przyjmowane będą od pon. – pt. w g . 8.00-15.00 . Zapisy osobiście w Biurze Rodziny Kolpinga lub telefonicznie pod nr 14 68-62-302

Kolping mówi i działa. STOP bezrobociu-zatrzymać wyjeżdżającą młodzież
Stowarzyszenie „Rodzina Kolpinga” w Brzesku po raz kolejny zaprasza już na trzecie szkolenie dotyczące zakładania spółdzielni socjalnych, adresowane do młodych bezrobotnych i wszystkich zainteresowanych założeniem spółdzielni.
Celem szkolenia jest przekazanie informacji w zakresie tworzenia spółdzielni socjalnych a także możliwości uzyskania pomocy finansowej na jej założenie, ze środków m.in. Urzędu Pracy w wysokości czterokrotnej przeciętnego wynagrodzenia tj ok. 15 tys. dla jednego członka założyciela spółdzielni.
Termin i miejsce szkolenia: 20 października (poniedziałek) 2014 g. 10.00
Siedziba Stowarzyszenia przy ul. Ogrodowej (wejście w bramę starego szpitala)

Korepetycje
Rodzina Kolpinga zaprasza licealistów do korzystania z korepetycji z języka polskiego i matematyki w zakresie programu klas maturalnych
Zgłoszenia pod nr tel.14 68 62 302

jakub.bwi.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast