Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Promocja oferty gospodarczej subregionu tarnowskiego

Promocja oferty gospodarczej subregionu tarnowskiego

Już od prawie roku Fundacja Małopolska Izba Samorządowa, Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. oraz Gmina Brzesko realizują projekt mający na celu promocję potencjału gospodarczego Subregionu Tarnowskiego w kraju i na arenie międzynarodowej. Przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Unię Europejską z konkursu RPO WM 2014 – 2020 w ramach działania 3.3.1 Promocja Gospodarcza Małopolski.

Uczestnikami projektu są przede wszystkim przedsiębiorcy należący do sektora MŚP oraz samorządy wchodzące w skład powiatu brzeskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego. Głównym założeniem realizowanego zadania jest zachęcenie polskich i zagranicznych firm do podejmowania inwestycji w subregionie tarnowskim, a także zwiększenie eksportu towarów i usług jakie są oferowane przez działających w tym regionie przedsiębiorców.

W wyniku działań podejmowanych w ramach projektu powstały liczne narzędzia mające służyć promocji ofert biznesowych uczestników zadania, tj. portal gospodarczy, foldery zawierające charakterystykę poszczególnych przedsiębiorstw i stref aktywności ekonomicznych oraz świeżo wyprodukowany film promujący potencjał gospodarczy subregionu, który można obejrzeć pod linkiem:

wersja polska:

wersja angielska:

W ramach projektu zorganizowana zostanie również misja przyjazdowa polskich i zagranicznych dziennikarzy mająca na celu promocję atrakcyjności inwestycyjnej subregionu w magazynach branżowych. Dużym wydarzeniem z pewnością będzie także organizacja konferencji w Brukseli. Obecnie trwają przygotowania do udziału w międzynarodowych targach Warsaw Industry Week, które odbędą się w dniach 14-16 listopada br. w Warszawie.

Partnerzy projektu zapraszają wszystkich przedsiębiorców z terenu Subregionu Tarnowskiego do rejestracji i bezpłatnej promocji swych ofert na portalu gospodarczym www.tarnowskie.biz.pl

powiatbrzeski.pl 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast