Don't Miss
Home » Wiadomości » Przebudowa „Akwarium” w centrum Borzęcina

Przebudowa „Akwarium” w centrum Borzęcina

Przed kilkoma tygodniami rozpoczęła się przebudowa budynku usługowo – handlowego w centrum Borzęcina. Jest to dobrze znane wszystkim mieszkańcom „Akwarium”, w którym mieści się między innymi przystanek dla oczekujących na pojazdy komunikacji zbiorowej.

Budynek już od dłuższego czasu znajdował się w złym stanie technicznym i wymagał gruntownego remontu. Stało się to możliwe dopiero teraz, dzięki uregulowaniu przez Urząd Gminy stanu własności gruntu, na którym „Akwarium” zostało wybudowane. Działka została zakupiona od prywatnego właściciela i pozwoliło to na niezbędne działania w zakresie uzyskania pozwoleń na przebudowę obiektu. Dzięki przeprowadzonemu remontowi, oczekujący nie będą już narzekać na warunki, w których muszą spędzać czas do odjazdu autobusu lub busa. Koszt remontu wyniesie 140 tysięcy złotych, a termin realizacji przedsięwzięcia mija 18 grudnia tego roku.


IB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast