Nie przegap
Strona główna » Sport » Przyborów: Cztery godziny wędkarskich zmagań

Przyborów: Cztery godziny wędkarskich zmagań

Resize_of_DSCF7415-nW ramach obchodów IV Dni Gminy Borzęcin na stawie NWW w Przyborowie zostały zorganizowane otwarte zawody wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Borzecinie, Czesława Małka.

Pomimo, że było wielu chętnych w zawodach mogło wystartować tylko 25 zawodników. Po zaprezentowaniu regulaminu zawodów przez Wiesława Zająca – sędziego głównego zawodów, nastąpiło rozlosowanie stanowisk. O godzinie 15.00 sygnałem dźwiękowym rozpoczęła się rywalizacja, która trwała do godziny 19.00. Okazały puchar oraz I miejsce zajął Władysław Godzik z wynikiem 1520 gram. Wiceliderem okazał się Leszek Spędzia z wynikiem 750 gram. Na „podium” znalazł się również Arkadiusz Świencicki z wynikiem 720 gram. Kolejne miejsca zajęli: Bartłomiej Żurek, Jakub Machowski, Marek Wójcik, Michał Żurek, Dawid Grynastyl, Robert Radzięda, Mateusz Klich. Po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia zawodników i  kibiców, wszyscy spotkali się przy wspólnym grillu.

Składam serdeczne podziękowanie wójtowi gminny Borzęcin – p. Januszowi Kwaśniakowi,  zastępcy wójta p. Tadeuszowi Żurkowi, dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury p. Piotrowi Kani oraz sędziom zawodów p. Wiesławowi Zającowi i p. Robertowi Sediwemu za pomoc w organizacji zawodów – mówił po zawodach Przewodniczący Rady Gminy, Czesław Małek.

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast