Don't Miss
Home » Wiadomości » Przyjmowanie wniosków zakończone – Ocena Rady 21 listopada

Przyjmowanie wniosków zakończone – Ocena Rady 21 listopada

logCzwartek, 14 listopada był ostatnim dniem składania wniosków w naborach prowadzonych przez Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu”. Do rozdysponowania jest 3,9 mln zł w ramach działań: Odnowa i rozwój wsi, Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej oraz Małe projekty. W sumie złożono 45 wniosków o pomoc, które Rada oceni 21 listopada.

Wbrew obawom zainteresowanie tematycznymi naborami, których celem jest stworzenie szlaku historii ludzi, miejsc i wydarzeń oraz połączenie go system „Guide 24/24”, a także stworzenie unikatowego sytemu edukacji lokalnej, było bardzo duże. Na poszczególne działania złożono następującą liczbę wniosków: Odnowa i rozwój wsi – 14, Małe projekty – 29, Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw – 1 oraz Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej -1.  Już teraz wiadomo, że nie wszystkie projekty zmieszczą się w limicie dostępnych środków.

O tym, które zostaną wybrane do finansowania zadecyduje teraz Rada, która zbierze się w czwartek, 21 listopada w siedzibie Stowarzyszenia (Waryś 327 A), o godz. 16.00. Jeżeli w tym dniu nie zostaną ocenione wszystkie wnioski, wówczas zebranie będzie kontynuowane w tym samym miejscu w piątek, 22 listopada 2013 roku o godz. 16.00.

knp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast