Don't Miss
Home » Wiadomości » Publiczna Szkoła Podstawowa w Złotej realizuje zadania „Odblaskowej Szkoły”

Publiczna Szkoła Podstawowa w Złotej realizuje zadania „Odblaskowej Szkoły”

Już po raz kolejny Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Złotej bierze udział w konkursie „Odblaskowa Szkoła”, którego celem jest zwiększenie aktywności dyrektorów szkół podstawowych, lokalnych władz samorządowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe.

W kolejnej edycji konkursu  nasza szkoła realizuje wiele działań mających na celu zaktywizowanie całej naszej społeczności do noszenia odblasków i zachowania bezpieczeństwa na drodze.  Przeprowadzono kilka konkursów m.in. plastyczny, wiedzy o ruchu drogowym, recytatorski. Odbyło się także spotkanie z policjantem, ratownikiem medycznym. Uczniowie klas I – III wraz z wychowawcami przygotowali gazetki klasowe promujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym, starsze klasy przygotowały prezentację multimedialna na temat „ Bezpieczna droga do szkoły”. Konkurs trwa do końca października więc przed nami jeszcze wiele innych działań mających na celu zwiększenie wiedzy na temat bezpieczeństwa na drodze.

AP-O

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast