Don't Miss
Home » Sport » Rajdowe emocje w Dębnie JUŻ W NIEDZIELĘ

Rajdowe emocje w Dębnie JUŻ W NIEDZIELĘ

Zimowy Rally Oes o Puchar Wójta Gminy Dębno organizowany przez Auto Moto Klub Tarnowski  zaplanowano na g. 10 w niedzielę, 9 grudnia w Dębnie. Na trasie Dębno-Godów o długości 1,7 km rywalizować będą kierowcy-amatorzy, którzy po majowym debiucie ponownie spróbują swoich sił na tym wymagającym odcinku.

W zawodach uczestniczyć będą mogli kierowcy, którzy do 7 grudnia zgłoszą swój udział poprzez wpłatę wpisowego. Limit załóg ustalono na 60 i do udziału w rywalizacji kierowcy kwalifikowani będą według kolejności zgłoszeń.
Każdy z zawodników pokona 4 razy asfaltowy odcinek drogowy Dębno-Godów o długości 1,7 km (pierwszy przejazd treningowy z pomiarem czasu nie będzie liczony do klasyfikacji). Trasa Rally Oes’u przebiegać będzie po wydłużonym odcinku „I Wyścigu Zamkowego” , który odbył się w maju tego roku. Trasa ma typowo rajdowy charakter, obfituje w liczne zakręty i podjazdy, i powinna zadowolić najbardziej wymagających kierowców.  zawodnicy będą startować z tzw. maszyny startowej (fotokomórka, wyświetlacz z odliczaniem itd.)
Wpisowe wynosi 120 zł (członkowie AMK Tarnowskiego z opłacona składką: 60 zł), a baza wyścigu i biuro zawodów będzie się mieścić w Club Exclusive w Dębnie, którego właściciel zapewnia uczestnikom zawodów ciepły posiłek gratis!
Więcej szczegółów na stronie: www.amktarnow.com

ug

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast